دیسک تراش

دیسک تراش خودرو سواری تیماتک

دیسک تراش

دیسک تراش که به آن دیسک تراش درجا یا روکار هم می‌گویند یک دستگاه خاص می‌باشد که برای تراش دیسک خودرو از آن استفاده می‌شود. در مقاله دیسک تراش درجا بطور کامل آن‌را شرح داده‌ایم.

لازم به ذکر است که از این دستگاه برای رفع عیوب دیسک ترمز استفاده می‌شود، دیسک را می‌ تراشد و آسیب هایی همچون زنگ‌زدگی دیسک را از بین می‌برد. در گذشته این کار توسط دستگاه‌های تراش صنعتی انجام می‌شد که معایبی داشت و از این لینک می‌توانید در ویکی‌پدیا درباره دیسک تراش صنعتی بیشتر مطالعه کنید.

تعمیر یا تعویض دیسک
دیسک تراش درجا

اجزا دیسک تراش درجا

دیسک تراش از دو بخش تراش‌دهنده یا همان دیسک تراش و دیسک گردان تشکیل شده است. که هر بخش وظایف مخصوصی دارند. بخش تراش‌دهنده یا دیسک تراش وظیفه تراش دیسک را برعهده دارد و دیسک گردان دیسک را می‌چرخاند تا عمل تراش بهتر انجام شود

پیشنهاد ما در تیماتک

پیشنهاد ما در تیماتک این است که اگر قصد دارید دستگاه دیسک تراش را برای دیسک های خودروهای سواری تهیه کنید یا به تازگی وارد این حرفه شده‌اید، خود دیسک تراش یا تراش دهنده به تنهایی می‌تواند نیاز شما را برطرف سازد و نیازی به دیسک گردان ندارید.

ولی اگر دستگاه را برای تراش خودروهای سنگین تهیه می‌کنید لازم است دیسک تراش و دیسک گردان را باهم خریداری کنید.

چرا دیسک تراش تیماتک؟

دقت تراش 20 میکرونی

قطعات مکانیکی تایوانی

پنل کنترل در دسترس و ولوم کنترل سرعت پیشروی

دیسک تراش خودرو سواری تیماتک

بدنه یکپارچه و مستحکم

دقت و قدرت بالا و کاهش استهلاک

امکان تبدیل ساپورت اتومات به دستی با یک کلیک

دیسک تراش
دیسک تراش

دیسک تراش خودرو سواری

دیسک تراش خودرو سنگین

خرید دیسک تراش درجا برای چه‌کسانی ضروری است؟

اگر مکانیک هستید و تعمیرگاه خودرو سواری دارید.

دیسک تراش

اگر اطلاعات فنی دارید و دنبال یک کسب‌و‌کار پردرآمد هستید.

دیسک تراش

اگر مکانیک هستید و تعمیرگاه خودروهای سنگین دارید.

بعنوان یک تعمیرکار تازه‌کار با استفاده از این دستگاه به چه درآمدی می‌توانم برسم؟

مسئله درآمد به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد، ولی باتوجه به اینکه امروزه تعداد خودروها نسبت به گذشته افزایش چشمگیری داشته است، و بنابه دلایلی مثل نحوه رانندگی، عوامل محیطی و… دیسک خودروها آسیب بسیاری می‌بینند، مطمئن باشید اگر در این حرفه خبره شوید درآمد بالایی می‌توانید کسب کنید.

فرض کنید هرروز یک تقاضای تعمیر دیسک در ساعات اولیه روز و یک تقاضای تعمیر در عصر داشته باشید، با توجه به اینکه حداقل دستمزد تراش هر دیسک 150 هزارتومان است. شما با داشتن حداقل 2 تقاضا می‌توانید روزانه 600 هزارتومان درآمد داشته باشید. و اگر 25 روز در ماه به این منوال پیش بروید 15 میلیون تومان درآمد خواهید داشت. به این ترتیب پس از دوماه هزینه اولیه ای که برای خرید دیسک تراش کردید، به شما باز می‌گردد و از آن پس کل درآمد شما سود خالص می‌باشد.

دیسک تراش

دیسک تراش تیماتک را چگونه خریداری کنیم؟

نمایندگان ما در شهرهای تهران، مشهد،اصفهان، تبریز و ارومیه برای دسترسی راحت تر آماده خدمت رسانی به شما هستند.

اما اگر در این شهرها سکونت ندارید و یا خرید حضوری برای شما مشکل است می‌توانید با استفاده از وبسایت تیماتک یا با تماس با مسئول فروش، خرید خود را تکمیل کنیدو آن را در محل خود تحویل بگیرید.

دیسک تراش

1سال گارانتی
بی قیدوشرط

دیسک تراش

10روز مهلت تست و مرجوعی

دیسک تراش

10سال خدمات پس از فروش

دیسک تراش

پشتیبانی 24 ساعته

دیسک تراش

آموزش رایگان کار با دستگاه

خدمات پس از فروش در تیماتک چگونه است؟

خدمات پس از فروش

محصولات تیماتک دارای 10سال خدمات پس از فروش هستند .

چنانچه در کارکردن با دستگاه خود به مشکل یا سوالی برخورد کردید می‌توانید با پشتیبانی تیماتک تماس بگیرید، کارشناسان ما به بهترین نحو به سوال شما پاسخ می‌دهند.

ضمانت کالا

محصولات تیماتک دارای 1 سال ضمانت هستند

چنانچه دستگاه شما درحین کار دچار آسیب خرابی شد تا یک سال پس از خرید می‌توانید از ضمانت دستگاه خود استفاده کنید، کافی است با تیم پشتیبانی تیماتک تماس بگیرید.